מגהץ אדים או קיטור?

ההבדלים בין מגהץ אדים למגהץ קיטור:

 

יש מגוון מגהצים רב בשוק וניתן לחלקם ל 3 קטגוריות: מגהץ יבש, מגהץ אדים ומגהץ קיטור. סדר זה הוא גם סדר איכות המגהץ מהנמוך לגבוה. היום כמעט ואין ביקוש למגהץ יבש, מפני שהגיהוץ באמצעותו איטי יותר, פחות נוח ובעל תוצאה פחות טובה. המגהץ היבש עובד על חום בלבד, ואינו פועל על מים- דבר אשר הוכח כמהותי ביותר באפקטיביות הגיהוץ.

ה"דור השני" של המגהצים הינו מגהץ האדים. האדים הם מים ההופכים לאדים בטמפרטורה של 100 מעלות + / - .
קטגורית מגהץ האדים נמצאת בתהליך נסיגה אל מול מגהצי הקיטור. מגהץ האדים עובד על אדים היוצאים כתוצאה מחימום המים, ומאופיינים במיכלי מים קטנים אשר מספיקים לגיהוץ מועט של פריטים. האדים נוצרים במגהץ עצמו בזמן מגע המים עם תחתית המגהץ החמה.
המים מגיעים למגהץ באופן ישיר על ידי הכנסתם למיכל פלסטיק קטן בראש המגהץ או באמצעות מיכל חיצוני והזרקת המים באמצעות משאבה קטנה הממוקמת בתוך המיכל. בשיטה זו חובה להשתמש במים מזוקקים וזאת בכדי למנוע היווצרות אבנית בתחתית המגהץ.

המילה האחרונה (עד לא מזמן) בתחום הגיהוץ היא בהחלט מגהצי הקיטור.
קיטור הם אדים שחוממו לטמפרטורה גבוהה יותר (כ 150 מעלות צלסיוס) ומאפשרים גיהוץ באיכות ובמהירות גבוהים יותר. הקיטור נוצר תמיד במיכל חיצוני קטן בדומה לתהליך שנוצר במיכלי קיטור גדולים יותר בתעשייה (מכבסות וכד') הקיטור היוצא מהמגהץ בלחץ ובכמות גבוהים, אשר מרכך את הבד ומישר אותו במהירות גבוהה יותר ובאיכות טובה יותר. היום ניתן למצוא מגהצי קיטור אשר ניתן להוסיף להם מים, תוך כדי הגיהוץ, ואין צורך להמתין לחימום נוסף של המים.

סיכום ההבדלים:
הגיהוץ במגהץ אדים איטי יותר, כמות האדים לעומת הקיטור קטנה יותר- ולכן במגהץ אדים זמן הגיהוץ ארוך יותר, בגלל קצב יציאת האדים מהמגהץ והטמפרטורה. הגיהוץ במגהץ אדים איכותי פחות, הבד מתגהץ פחות.
כמובן שזה מסכם את נושא הנוחות: במגהץ אדים מגהצים יותר זמן, איכות הגיהוץ נמוכה יותר וצריך להשקיע יותר זמן מאשר במגהץ הקיטור.

כמובן שמומלץ לצרכן להתפתח יחד עם הטכנולוגיה וליהנות ממנה, בעיקר בנושא כמו הגיהוץ, אשר לרוב אינו אהוב ע"י הצרכנים. אז אם אתה בדרך לרכוש מגהץ חדש, מומלץ לעזוב את מגהץ האדים ולהתקדם למגהצי הקיטור.

דיברנו על יכולות מגהץ הקיטור, ושיפורו המהותי ממגהצי האדים. אכן יש מספר רב מאוד של מגהצי קיטור, אך מי שבאמת מתעניין בגיהוץ חדשני, עם מקסימום נוחות, מינימום זמן ומקסימום איכות- מוזמן לראות את כל הייחודיות של מערכות הגיהוץ של לאורה סטאר, אשר בהחלט ניתן לכנותן כ"דור רביעי" של המגהצים. למערכת הגיהוץ המתקדמת ביותר של לאורה סטאר, ארבעה פטנטים רשומים! אתם מוזמנים להתרשם...

תנאי קניה באתר מפת האתר

לאורה סטאר -  מגהץ קיטור מקצועי ומערכות גיהוץ מתקדמות המציעות יכולות ותכונות גיהוץ מדהימות לגיהוץ הביתי. מגהץ קיטור לאורה סטאר הינו מגהץ מקצועי המייצר לחץ קיטור ומאפשר רענון וחידוש בגדים גם ללא שולחן גיהוץ (גיהוץ על קולב). מערכת הגיהוץ כוללת משטח עבודה אקטיבי מובנה המנפח/יונק ומאפשר גיהוץ מושלם של בדים עדינים וייבוש מיידי. למגהץ יכולת חימום מהירה וייחודית (חימום תוך 3 דקות מההפעלה). ואפשרות למילוי מים תוך כדי עבודה. באמצעות השילוב של מגהץ עם מפוח- ניתן לגהץ כל פריט עד 2 דקות! מגהץ אדים קיטור איכותי וחכם- כל מקום מגהצים רק פעם אחת. באתר תוכלו למצוא מותרים נוספים מבית לאורה סטאר: כיסוי לקרש גיהוץ, מגהץ קיטור מומלץ, שולחנות גיהוץ, כיסוי לשולחן גיהוץ, המלצה מגהץ לאורה סטאר בעיתונות ובטלויזיה, כיסוי קרש גיהוץ ועוד | קישורים

 

כל הזכויות שמורות ללאורה סטאר מגהצים  © מערכות גיהוץ