ההתחייבות שלנו

עובדות

מה עושה את המוצרים שלנו כה ייחודייםההתחייבות של לאורה סטאר

לאורה סטאר לא הפכה למובילה עולמית במקרה. זה הודות להתחייבות של כל העובדים שלנו לאותם הביצועים, חדשנות, איכות ואותה המטרה: לספק ללקוחותינו פתרונות גיהוץ המשלבים מומחיות טכנית, הכרת האריגים והיופי שבכביסה.

 

המשרדים של לאורה סטאר ומתקני הייצור עומדים בתקן ISO 9001.

 

לאורה סטאר הוקמה בשוויץ ב 1980. בשנת 2002 החלו לייבא את מערכות הגיהוץ לישראל. המוצרים שווקו ע"י חברות "קירבי" "KIRBY", "סימפלי דה-בסט" "SIMPLEY THE BEST" ו "סוויס מייד" "SWISS MADE". בסוף שנת 2008, לאורה סטאר העולמית העבירה את הבלעדיות לשיווק מוצריה בישראל- לחברת א.וולף בע"מ.


לאורה סטאר מחויבת ל:

  • מציאת פתרונות חדשניים שיביאו לסיפוקך המלא.
  • אספקת מוצרים באיכות גבוהה ומוכחת.
  • שקיפות בתקשורת.
  • מענה מיידי לבקשות לקוחותינו.
  • אחריות ל 24 חודשים.

לראש הדף


עובדות

מקור החברה נוסדה בשוויץ בשנת 1980
פעילויות ייצור והפצה של מוצרי גיהוץ מהשורה הראשונה
מספר עובדים כ-200
מחזור € 42 mio
משרדים ראשיים Châtel-St-Denis, שוויץ
סניפים שוויץ, גרמניה, צרפת, בלגיה, הולנד
Export 70% מחזור מיצוא, 53% באירופה
ייצוא למעל 40 מדינות
יותר מ 2 מליון מוצרים נמכרו עד כה
ציוני דרך 1980 : לאורה סטאר נוסדה
1986 : המצאת מערכת גיהוץ משולבת לשימוש ביתי
1996 : המצאת שולחן גיהוץ עם שואב/מפוח פנימי
2005 : המצאת גיהוץ אוטומטי
2008 : השקת הטכנולוגיות CLiiCK, LiiGHT
2010 : חגיגות 30 שנה עם 2 מליון לקוחות

לראש הדף


מה עושה את המוצרים שלנו כה ייחודיים

קיטור בלחץ גבוה

כל מוצרי לאורה סטאר מופעלים באמצעות קיטור בלחץ. הקיטור מתפזר באופן אחיד, בלחץ של 3.5 בר. הטקסטורה העדינה של קיטור שהיא מייצרת לא מרטיבה את הבד. פעולה זו מבטיחה איכות גיהוץ גבוהה מההתחלה ועד הסוף. כיון שהקיטור מחומם פעמיים, כמות כפולה של קיטור בלחץ, נפלטת מהמגהץ וחודרת אל הבד ובכך מכניעה אפילו את קמטי הבגד העקשניים ביותר. פעולה זו הופכת את חווית הגיהוץ לקלה ומהירה ושומרת על גימור מושלם של הבגד לאורך זמן.

 

אוורור

עם מערכת אוורור בהספק של 16 ואט , לשולחנות הגיהוץ של לאורה סטאר יש מערכת משולבת של שואב ומפוח, אשר מונעת את הופעתם של קמטים וסימני תפרים. מערכת זו נשלטת באופן אוטומטי בדגמי ה Laurastar X2a. תהליך ייחודי זה עונה על הדרישות המחמירות ביותר לאיכות ולשלמות, בין היתר, גם של המשתמשים המחמירים ביותר.

 

 

תחתית המגהץ בצורת אליפסה

צורתה המעוגלת של תחתית המגהץ מאפשרת גיהוץ רב כיווני ללא יצירת קמטים.

 

כל סוגי הבד, כל סוגי הבגד

לכל מגהץ מצורפת תחתית SOFTPRESSING (גיהוץ עדין) נוספת. תחתית זו מגינה ומפחיתה את טמפרטורת משטח המתכת, בעת גיהוץ בדים עדינים (דוגמת משי, אנגורה, קטיפה ובגדים עם אפליקציות). בנוסף, התחתית מונעת מבגדים כהים להפוך מבריקים ומהדפסים להידבק למגהץ.

 

לראש הדף


תנאי קניה באתר מפת האתר
לאורה סטאר -  מגהץ קיטור מקצועי ומערכות גיהוץ מתקדמות המציעות יכולות ותכונות גיהוץ מדהימות לגיהוץ הביתי. מגהץ קיטור לאורה סטאר הינו מגהץ מקצועי המייצר לחץ קיטור ומאפשר רענון וחידוש בגדים גם ללא שולחן גיהוץ (גיהוץ על קולב). מערכת הגיהוץ כוללת משטח עבודה אקטיבי מובנה המנפח/יונק ומאפשר גיהוץ מושלם של בדים עדינים וייבוש מיידי. למגהץ יכולת חימום מהירה וייחודית (חימום תוך 3 דקות מההפעלה). ואפשרות למילוי מים תוך כדי עבודה. באמצעות השילוב של מגהץ עם מפוח- ניתן לגהץ כל פריט עד 2 דקות! מגהץ אדים קיטור איכותי וחכם- כל מקום מגהצים רק פעם אחת. באתר תוכלו למצוא מותרים נוספים מבית לאורה סטאר: כיסוי לקרש גיהוץ, מגהץ קיטור מומלץ, שולחנות גיהוץ, כיסוי לשולחן גיהוץ, המלצה מגהץ לאורה סטאר בעיתונות ובטלויזיה, כיסוי קרש גיהוץ ועוד | קישורים
 
כל הזכויות שמורות ללאורה סטאר מגהצים  © מערכות גיהוץ