הקדמה

לאורה סטאר הינה כוח מוביל בשוק מערכות הגיהוץ היוקרתיים, אודות לפוטנציאל החדשנות העצום שלה. בשני העשורים האחרונים, מוצרי לאורה סטאר היוו את חוד החנית של מהפכות הטכנולוגיה העיקריות בתחום הגיהוץ ובכך, תרמו רבות לשינוי חווית הגיהוץ, אשר עד אז נחשבה לענין ביתי חסר ערך.

חברת לאורה סטאר ממשיכה לעבוד על מנת לספק את דרישות הלקוח/ה, זאת על ידי פיתוח פתרונות איכותיים לשיפור מוצרי הגיהוץ ואיכות השירות.

תנאי קניה באתר מפת האתר
לאורה סטאר -  מגהץ קיטור מקצועי ומערכות גיהוץ מתקדמות המציעות יכולות ותכונות גיהוץ מדהימות לגיהוץ הביתי. מגהץ קיטור לאורה סטאר הינו מגהץ מקצועי המייצר לחץ קיטור ומאפשר רענון וחידוש בגדים גם ללא שולחן גיהוץ (גיהוץ על קולב). מערכת הגיהוץ כוללת משטח עבודה אקטיבי מובנה המנפח/יונק ומאפשר גיהוץ מושלם של בדים עדינים וייבוש מיידי. למגהץ יכולת חימום מהירה וייחודית (חימום תוך 3 דקות מההפעלה). ואפשרות למילוי מים תוך כדי עבודה. באמצעות השילוב של מגהץ עם מפוח- ניתן לגהץ כל פריט עד 2 דקות! מגהץ אדים קיטור איכותי וחכם- כל מקום מגהצים רק פעם אחת. באתר תוכלו למצוא מותרים נוספים מבית לאורה סטאר: כיסוי לקרש גיהוץ, מגהץ קיטור מומלץ, שולחנות גיהוץ, כיסוי לשולחן גיהוץ, המלצה מגהץ לאורה סטאר בעיתונות ובטלויזיה, כיסוי קרש גיהוץ ועוד | קישורים
 
כל הזכויות שמורות ללאורה סטאר מגהצים  © מערכות גיהוץ